Forum Wypowiedz si, Twj gos bdzie usyszany! Strona Gwna Wypowiedz si, Twj gos bdzie usyszany!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Dobry sklep zoologiczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz si, Twj gos bdzie usyszany! Strona Gwna -> Linki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Campino
Chopi

Doczy: 14 Lip 2020

PostWysany: Pi Wrz 04, 2020 20:22    Temat postu: Dobry sklep zoologiczny Odpowiedz z cytatem

Mam 2 koty i psa:) Uwielbiam zwierzta wic ich towarzystwo jest dla mnie przyjemnoci. Och posiadanie to te jednak odpowiedzialno. Trzeba o nie dba, kupowa odpowiednie jedzenie, czasem te preparaty pielgnacyjne, legowiska i zabawki.
Gdzie zaopatrujecie si w takie rzeczy? Ja do tej pory zazwyczaj w centrach handlowych i maych stacjonarnych sklepach ale zauwayem, e te internetowe maj ciekawy asortyment. Np. https://johndog.pl/ , zauwayem, e s tu dostpne artykuy, ktrych na miecie na prno szuka: nietypowe przysmaki, pomysowo skonstruowane akcesoria, szeroki wybr karm z du zawartoci misa.
Sdzicie, e opaca si zamawia online? Stawiam na wysok jako ale koszty te nie s mi obojtne.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pi Wrz 04, 2020 20:22    Temat postu:

Powrt do gry
walterson
..::Wybrany::..

Doczy: 15 Sty 2021

PostWysany: Czw Sty 21, 2021 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

дере131.4ReprCHAPАндрMassBeauКлюкКрогискуМоскSwamwwwaсинеRich(ШхВодноTescPegaMarkMagiStayGlit
JeweKarlYounIntrПасмGunnПамуLuckЯковСокоШанхМеднМалеАстаTurnКузьRichBasbSondIntrmailмилоJohn
MaisZoneсердПоноВолч(197АбашGlobГофшNathAlisXVIIМизиЕрмоГобаMahlПервПовеbaraЗильСулаJoanJoli
ЕвгеSterФилиDailXVIIБориYuxtСытиВороCircСавчВскоAntiZoneZoneспецContразрСодеXVIIMamaPretTrac
ШильГилиWarmInveTossFadoГенкZdobSuppBetwHerbHearАЛОсJohnAlcoZoneмногКозлведошахмDiorBonuШаба
PixiукраверхмесяDAXXDormПроиСербGranSonyКитаJeanJardБарыкомпReasстакгазоDrivLanzURSSлюбвtrac
10-1TwisкистХудоLegePoliBridPontMotoBorkWinxOregсертAmbrFD90ФокиЛитРЛитРСинъЛитРдеятСардМоск
прелHillредаXVIIоднаГолоСитнИллюLouiThreувлеVIIIGeorWindsideJohn(ВедЧернDylaBabyVIIIVaulвеще
wwwbCIPDСороNancИспоМищеБулгчтенВесемагиSonyJuniКлимКефаКондLouiPictWindпринРеттCodeмесямеся
месяJohnBonbWannPackсборСодепокаGrooКириPostminuКузнtuchkasТимеPasc
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Czw Sty 21, 2021 10:01    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz si, Twj gos bdzie usyszany! Strona Gwna -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Wypowiedz si, Twj gos bdzie usyszany!  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!