Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perfumy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urok
Mieszczaństwo

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 21:13    Temat postu: Perfumy Odpowiedz z cytatem

Jak czesto korzystacie z perfum? Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na http://edp24.pl/ edp24.pl i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 26, 2020 21:13    Temat postu:

Powrót do góry
ekowo
Chłopi

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wyobrażam sobie nie mieć w domu przynajmniej kilku dobrych perfum. Bo jednak dobrze pachnieć można w każdej sytuacji. Także obecnie poszukuję jakieś dobrej wody toaletowej ale tym razem chcę kupić ją w prezencie. Szperając w internecie trafiłam na ich ofertę https://www.perfumesco.pl/woda-toaletowa-dla-kobiet Nawet nie spodziewałam się, że może być aż tak duży wybór w takich wodach a i cenowo także nie wychodzi to tak źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 20, 2020 09:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: