Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany!

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radny- Pan Kawa Adam
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna -> Z życia Rady Gminy i Burmistrza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kojot
Big Brother


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 130
Skąd: Barwice

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:40    Temat postu: Radny- Pan Kawa Adam Odpowiedz z cytatem

Administrzatorzy Forum Barwic zwracają się z prośbą o odpowiadanie na zapytania mieszkańców, polemikę oraz przedstawienie własnej sylwetki oraz w przyszłości opisywanie efektów swojej pracy

Z góry dziękujemy w imieniu mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Czw Lis 30, 2006 11:40    Temat postu:

Powrót do góry
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodziłem się 3 grudnia 1959 roku w Czaplinku. Szkołę średnią, technikum mechaniczne, ukończyłem w Poznaniu. Dyplom ukończenia studiów wyższych oraz tytuł magistra zarządzania i marketingu otrzymałem po złożeniu egzaminu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 2000 roku pracuję w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Barwicach jako kierownik. Żona Alina, mgr biologii zatrudniona jest w Barwickim Gimnazjum. Dzieci Ilonka i Dorotka są uczennicami miejscowego gimnazjum. Obie zasilają szeregi Gimnazjalnej Orkiestry Dętej przy OSP Stary Chwalim.
Bardzo cenię szczerość uczciwość i fachowość. Uwrażliwiony jestem na krzywdę ludzką i niesprawiedliwość. Obca jest mi obłuda i pozoranctwo.
Z wielką przyjemnością odpowiem na każde, poważnie zadane pytanie. Ignorował będę kierowane pod moim adresem obelgi i epitety. Pytania bardziej osobiste można kierować na mój adres: adam_kawa@op.pl
Oczekuję konstruktywnego dialogu, który pozytywnie wpłynie na rozwój naszego środowiska.

Pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwardinho
Big Brother


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 305
Skąd: Barwice

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGAWA - dzieki za przybliżenie sylwetki, oby koledzy z Rady Gminy poszli za Twoim przykładem... Wink
_________________
Barwice domagają się dostępu do morza!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję, że Urząd Marszałkowski ogłosił dwa otwarte konkursy ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego. Konkursy skierowane są do podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Pierwszy konkurs dotyczy zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz działań na rzecz ochrony i propagowania kultury mniejszości narodowych. Celami zadania jest: wspieranie spektakularnych wydarzeń kulturalnych, wspieranie festiwali, konferencji, konkursów, kursów, plenerów, seminariów, warsztatów, wystaw oraz innych wydarzeń kulturalnych i artystycznych mających istotne znaczenie dla kultury województwa, wspieranie wydarzeń mających na celu ochronę i propagowanie kultury mniejszości narodowych oraz wspieranie wydawnictw niekomercyjnych, niskonakładowych (książek, czasopism itp.). Drugi konkurs dotyczy zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2007. Zadania przewidziane do realizacji w zakresie kultury fizycznej i sportu: prowadzenie interdyscyplinarnego systemu współzawodnictwa sportowego w sporcie młodzieżowym, interdyscyplinarne szkolenie utalentowanych sportowo dzieci i młodzieży, prowadzenie interdyscyplinarnego wojewódzkiego systemu współzawodnictwa sportowego w sporcie szkolnym, upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim, propagowanie idei olimpijskiej wśród dzieci i młodzieży, upowszechnianie sportu w środowisku osób niepełnosprawnych, rozwój sportu paraolimpijskiego w województwie zachodniopomorskim, upowszechnianie sportu masowego i rekreacji wśród mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego.
Oferty należy składać do 4 stycznia 2007 r. w sekretariacie Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Plac Orła Białego 2, 70-562 Szczecin. Dodatkowe informacje oraz formularze można uzyskać na stronie internetowej www.bip.um-zachodniopomorskie.pl (dostęp: przetargi konkursy → konkursy).

Pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZESTAWIENIE WNIOSÓW,
KTÓRE ZGŁOSIŁEM DO BUDŻETU NA ROK 2007

1. Utwardzenie ulicy Wiśniowej oraz drogi z osiedla (przy ulicy Wojska Polskiego, bloki) do Gimnazjum oraz jej oświetlenie.
2. Utrzymanie w czystości i należytej estetyce terenów (należących do miasta) pomiędzy blokami przy Wojska Polskiego, a domkami jednorodzinnymi i garażach (osiedle) oraz ronda (skrzyżowanie Czaplinecka z 1000 lecia). Regularne wykaszanie chwastów, zagospodarowanie zielenią.
3. Poprawa nawierzchni dróg osiedlowych (Wojska Polskiego do baza ZWiK)
4. Dokończenie remontu chodników w ciągu ulicy Wojska Polskiego do osiedla. Remonty parkingów miejskich.
5. Zagospodarowanie Placu Mickiewicza.
6. Adaptacje budynków (pustostanów) na mieszkania socjalne.
7. Renowacja elewacji budynków komunalnych w ciągu ulicy Wojska Polskiego.
8. Oświetlenie placu przy garażach ul. Wojska Polskiego. (minimum 2 lampy)
9. Modernizacja oczyszczalni ścieków i izolacja pasem zieleni.
10. Remont nawierzchni dróg w miejscowości Polne.
11. Dążenie do utworzenia przy UMiG filii wydziału komunikacji w Barwicach.
12.Remont i utwardzenie ulicy Wiejskiej.
13.Przebudowa Placu Wolności. (przeniesienie przystanku PKS, zagospodarowanie zielenią, remont nawierzchni)
14.Podjęcie działań na terenie gminy mających na celu reaktywację przemysłu przetwórczego – zainteresowanie dobrze funkcjonujących podmiotów utworzeniem filii przetwórni w Barwicach..
15.Realizacja przedsięwzięć na terenie miasta i gminy z wykorzystaniem miejscowych podmiotów.
16.Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej
17.Wspólnie z Barwicką Spółdzielnią Mieszkaniową pozyskanie środków i realizacja wymiany eternitu na blokach przy ulicy Wojska Polskiego

pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia
Chłopi


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mi się tylko wydaje,choć takie mam wrażenie, że w zaplanowanym przez Pana budżecie większa część punktów dotyczy poprawy stanu dookoła bloków na Wojska Polskiego??hmm....ciekawe dlaczego.a jeśli mieszkam w centrum to co Pan tam może zrobić, zmienić?? przecież bloki to tylko część pana okręgu i większość mieszkańców nie ma z nim nic wspólnego( z blokami). wiec może jakieś konkrety, może wkońcu uda się coś zrealizować w centrum Barwic, bo to jest chyba wizytówką naszego miasta a nie jakieś garaże na Wojska Polskiego, to może moje podwórko mi Pan też oświetli??.... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja cierpliwość została nagrodzona. Jest pierwszy komentarz i fajnie, bo może wreszcie zacznie się coś dziać, zaczniemy dyskutować. Kilka słów odnośnie powyższej wypowiedzi. Otóż, wnioski do budżetu zostały opracowane na podstawie konsultacji ze społeczeństwem. To są nie tylko moje propozycje, ale również mieszkańców, ja je zebrałem i przekazałem, zgodnie z procedurą uchwalania budżetu. Tematyka jest bardzo różnorodna i nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dotyczy tylko osiedla przy ulicy Wojska Polskiego. Są tam między innymi: drogi w Polnem, Plac Wolności w Barwicach, rondo przy obwodnicy i wiele, wiele innych tematów, które dotyczą całej gminy. Jeśli będą inne propozycje, co należy w moim okręgu zmienić, będę je skrzętnie notował i zapewne, będą one zgłoszone do budżetów na lata następne.
Odnośnie oświetlenia placu przy garażach. Ten wniosek został odrzucony przez burmistrza ze względu na brak środków. Garaże przy osiedlu są często okradane. Bywało tak, że niekiedy dwa razy w tygodniu. Częstym łupem złodziei były i są: koła, wyposażenie, paliwo. Mieszkańcy, właściciele garaży są bezsilni, a więc po jednym ze spotkań narodził się pomysł (czy dobry, trudno powiedzieć), aby doświetlić teren stawiając tam ze dwie lampy i tym, być może udałoby się odstraszyć złodziei. Ja również mam mieszane uczucia co do skuteczności tych lamp, ale wola większości zadecydowała o konieczności zgłoszenia wniosku do budżetu, co też uczyniłem.
Co do oświetlenia Pani podwórka, chyba nic w tym temacie nie będę mógł zrobić, bardzo mi przykro, ale proszę o inne propozycje.

Pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sro Gru 20, 2006 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gawex w Barwicach

Od kilku miesięcy jestem w kontakcie z dyrektorem ds. technicznych GAWEX_MEDIA, panem Wiesławem Markiewiczem, w sprawie budowy sieci kablowej w Barwicach. Poniżej załączam treść ostatniego pisma:

"Panie Adamie - oczywiście, że będziemy budować naszą sieć w Barwicach. Niestety nie zrobimy tego przed wiosną, przede wszystkim z powodu pogody. W przysłym roku planujemy zbudować tak dużo na ile pozwolą nam nasze moce przerobowe.
Służę każdą informacją dotyczącą budowy, usług i aspektów technicznych".

pozdrawiam
Wiesław Markiewicz
GAWEX-MEDIA
www.gawex.pl
tel. 094 7127005


Wszystko wskazuje na to, że już wiosną 2007 roku w Barwicach, będzie rozpoczęta inwestycja budowy sieci kablowej Gawexu.

pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ,
RODZINNEGO CIEPŁA I WIELKIEJ RADOŚCI,
POD ŻYWĄ CHOINKĄ ZAŚ DUŻO PREZENTÓW,
A W WASZYCH PIĘKNYCH DUSZACH WIELE SENTYMENTÓW.
ŚWIĄT DAJĄCYCH RADOŚĆ I ODPOCZYNEK,
ORAZ NADZIEJĘ NA NOWY ROK,
ŻEBY BYŁ JESZCZE LEPSZY NIŻ TEN,
CO WŁAŚNIE MIJA.


ADAM KAWA
Z RODZINĄ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psadura
*Belfer*
*Belfer*


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 25
Skąd: Barwice

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Adamie
Myślę, że dobrą zmianą w nowym roku byłaby zmiana strony internetowej Miasta i Gminy Barwice. Trzeba pomyśleć o jej nowym wizerunku - niestety obecna odstrasza a nie przyciąga uwagą. Wystarczy zobaczyć: http://www.barwice.pl. Żadnych aktualności, nowości - jednym słowem niczego...a przecież tak duzo sie dzieje. Piszę to jako administrator dwóch portali, ktore cieszą sie bardzo duzą ogladalnością Very Happy
Strona internetowa ma być wizytowką naszego miasta. W chwili obecnej nawet wirtualnie nie mamy naszym gościom co zaoferwać.
Służę pomocą w tej kwestii.
Pozdawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku dla całej rodziny.
Piotr Sadura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwardinho
Big Brother


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 305
Skąd: Barwice

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, jakbyś wiedział co sie kroi. to chyba tajemnica ale nowa strona ruszy na dniach Very Happy
_________________
Barwice domagają się dostępu do morza!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panie Piotrze za życzenia, chyba jeszcze dziś w Zespole Szkół będziemy mieli możliwość złożyć je sobie osobiście.
Odnośnie Pańskich portali – jest Pan profesjonalistą w tej dziedzinie. Świadczy o tym to między innymi, że strona internetowa Zespołu Szkół w Barwicach w miesiącu październiku 2006 roku, została uznana przez komisję portalu EDUSEEK za najlepszą w kategorii Zespołów Szkół w konkursie na szkolną witrynę. GRATULUJĘ. Oczywiście, że ja również jestem jej wiernym czytelnikiem.
Będąc przypadkiem w urzędzie mój kolega, Andrzej Pietras demonstrował mi nową szatę graficzną urzędowej stronki. Tak, jak pisze kolega powyżej, zostanie ona zainstalowana lada dzień. Prosiłem Andrzejka również o to, aby była możliwość zamieszczania na niej bieżących aktualności, lecz treść ich zależna już będzie od nowego sekretarza, który zostanie powołany, mam taką nadzieję, zaraz po nowym roku. Wszystkim nam zależy na tym , aby to była „trafiona” osoba, która nie tylko wprowadzi nowoczesne metody zarządzania urzędem dla dobra społeczności, rozrusza trochę urząd, ale głównie skoncentruje swoje działania na pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje ze źródeł zewnętrznych. Zintegruje pracę urzędu z pracą podległych urzędowi jednostek. Która będzie łączyć, a nie dzielić społeczeństwo, kompetentna, ambitna, stanowcza i zdecydowana, przekazująca informacje dla tych którzy jej oczekują – czyli mieszkańcom. Ale chyba za dużo rozpisałem się o przyszłym sekretarzu.

Na zakończenie wszystkim mieszkańcom i sympatykom Gminy Barwice życzę wspaniałych chwil w Nowym 2007 Roku. Niech będzie on dużo, dużo lepszy od tego roku, którego dziś będziemy żegnać.


Pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwardinho
Big Brother


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 305
Skąd: Barwice

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGAWA napisał:
Świadczy o tym to między innymi, że strona internetowa Zespołu Szkół w Barwicach w miesiącu październiku 2006 roku, została uznana przez komisję portalu EDUSEEK za najlepszą w kategorii Zespołów Szkół w konkursie na szkolną witrynę. GRATULUJĘ.


Gratulacje ze strony FB !!!!



AGAWA napisał:

Na zakończenie wszystkim mieszkańcom i sympatykom Gminy Barwice życzę wspaniałych chwil w Nowym 2007 Roku. Niech będzie on dużo, dużo lepszy od tego roku, którego dziś będziemy żegnać.


Pozdrawiam
Adam Kawa


Głos Barwic Very HappyVery Happy ==>> dziękujemy i wzajemnie Smile
_________________
Barwice domagają się dostępu do morza!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 11 stycznia 2007 roku organizuję spotkanie założycielskie Klubu Radnych.

Tematyka spotkania:
1. Zatwierdzenie Regulaminu Klubu oraz uchwalenie jego nazwy.
2. Wybór przewodniczącego i prezydium.
3. Przedstawienie kierunków działania i wizji Burmistrza Miasta i Gminy Barwice na lata 2007 – 2010.
4. Wolne wnioski, zapytania i dyskusja.
5. Przedstawienie przez poszczególnych członków Klubu:
a. Wizji funkcjonowania Rady, UMiG Barwice oraz podległych urzędowi jednostek organizacyjnych,
b. Indywidualnych programów działania radnych na lata 2007-2010, ze wskazaniem najpilniejszych potrzeb,
c. Propozycji do budżetu na 2007 rok, ze wskazaniem możliwości przesunięć,
d. Propozycji dystrybucji darów,
6. Opracowanie wspólnego programu działania Klubu.
7. Podsumowanie spotkania, wnioski i spostrzeżenia.


pozdrawiam

Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie odbyło się. Trwało ponad 4,5 godziny. Chwilami było bardzo, ale to bardzo burzliwe. Jakie będą jego efekty? Myślę, że czas pokaże. Ja osobiście, nadal jestem pełen optymizmu, że zmiany w Barwicach na lepsze – to kwestia czasu.


Pozdrawiam

Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 24 stycznia 2007 roku odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów,

Planowany przebieg:


I. CZĘŚĆ WYJAZDOWA
Przegląd miejsc planowanych w 2007 roku inwestycji.

II. PORZĄDEK OBRAD W SALI POSIEDZEŃ URZĘDU MIASTA I GMINY BARWICE
1. Przyjęcie planu pracy Komisji Budżetu i Finansów na 2007 rok.
2. Analiza projektu budżetu Miasta i Gminy Barwice na 2007 rok.
3. Rozpatrzenie, analiza i zajęcie stanowiska odnośnie zgłoszonych wniosków do budżetu poszczególnych komisji problemowych Rady.
4. Wypracowanie opinii do budżetu.
5. Sprawy bieżące.

pozdrawiam


Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psadura
*Belfer*
*Belfer*


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 25
Skąd: Barwice

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGAWA napisał:
Spotkanie odbyło się. Trwało ponad 4,5 godziny. Chwilami było bardzo, ale to bardzo burzliwe. Jakie będą jego efekty? Myślę, że czas pokaże. Ja osobiście, nadal jestem pełen optymizmu, że zmiany w Barwicach na lepsze – to kwestia czasu.


Pozdrawiam

Adam Kawa


Panie Adamie - ta wypowiedź jednoznacznie nasuwa na myśl tylko jedno zdanie - W Barwicach nic się nie zmieni.

Jednocześnie zapraszam do współpracy na stronie http://www.barwice.webd.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 25 stycznia odbędzie się IV Sesja Rady Miejskiej w Barwicach.

w porządku obrad między innymi:

Program działania Burmistrza na kadencję.
Plany pracy Komisji Rady Miejskiej na 2007 rok.
Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zestawienia przychodów i wydatków Gminnego Funduszu Ochrony Śrdowiska i Gospodarki wodnej na 2007 rok.

Zapraszam również mieszkańców miasta i gminy do czynnego udziału w obradach sesji. W każdm porządku obrad Sesji RM przewidziana jest tzw. WOLNA TRYBUNA, w tym punkcie obrad może zabrać głos każdy mieszkaniec gminy, istnieje możliwość podzielenia się spostrzeżeniami i uwagami na każdy temat dotyczący miasta, gminy i nie tylko.

pozdrawiam
Adam Kawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprawiedliwy
Chłopi


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Adamie, jako przewodniczaącemu Komisji Finansów zależy Panu pewnie na tym żeby do gminnej kasy wpływało jak najwięcej pieniążków z tytułu różnego rodzaju podatków.Na Portalu Barwic pojawiła się informacja o nieprawidłowościach w Kole Wędkarskim "LIN".Ma to związek z jeziorem w miejscowości Bądki.Mam konkretne zadanie dla Pana a zarazem pytanie.Kto jest właścicielem tego jeziora?Czy owy właściciel płaci podatki z tytułu posiadania takiego zbiornika wodnego a jeżeli tak to w jakiej wysokości rocznie?Czy jezioro jest legalne?
Bardzo proszę o taką informację.W nastepnych postach powiem o co w tym wszystkim chodzi.Jest to jednak uzależnione od odpowiedzi na moje pytania?
Liczę na Pana.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGAWA
Mieszczaństwo


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że bardzo zależy mi na wpływach środków pieniężnych do kasy samorządowej, bo jak jest ich dużo, to jest czym dzielić. Co do jeziorka w miejscowości Bądki, to jest ono na dzień dzisiejszy w prywatnym władaniu. Właściciel regularnie płaci podatki, nie ma zaległości. Stawki za 1ha pod jeziorami uchwalane są przez Radę Miejską. Nie pamiętam w tej chwili jaka to jest stawka, ale jest to do sprawdzenia w uchwale nr LV/295/2005 z dnia 21 października 2006 roku w sprawie wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz zwolnień w tym podatku. Nie jestem pewien, ale to około 3,52 zł/ha. Więcej informacji mogę udzielić osobiście, lub pocztą e-mail.


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 07, 2007 18:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany! Strona Główna -> Z życia Rady Gminy i Burmistrza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Wypowiedz się, Twój głos będzie usłyszany!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group